Święto Patrona Szkoły - konkurs plastyczny

W związku ze zbliżającym się Świętem Patrona naszej szkoły wspólnie z Radą Rodziców ogłaszamy konkurs plastyczny pn. "Hubal i jego żołnierze".  Regulamin konkursu  znajduje się poniżej.  Zachęcamy wszystkich do udziału!

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

„Hubal i jego żołnierze”.

Konkurs realizowany jest w ramach obchodów 15–lecia nadania

Szkole Podstawowej w Birczy imienia mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala”.

ORGANIZATORZY KONKURSU:

• Szkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Birczy
  • Rada Rodziców

CELE KONKURSU:

• przybliżenie sylwetki patrona szkoły,
  • kultywowanie tradycji szkoły,
  • pobudzenie inwencji twórczej w zakresie wykonywania prac plastycznych,
  • rozwijanie wyobraźni i ekspresji plastycznej dzieci,
  • rozwijanie wrażliwości estetycznej.

WARUNKI UCZESTNICTWA

1. W konkursie mogą uczestniczyć uczniowie klas OP IV – VI.
  2. Pracę należy wykonać samodzielnie.
  3. Każdy uczestnik może złożyć tylko jedną pracę.
  4. Dopuszczone zostaną prace wykonane dowolną techniką plastyczną: rysunek, malarstwo, grafika, itp., na papierze formatu
  5. Temat pracy: „Hubal i jego żołnierze”.
  6. Prace powinny być opisane na odwrocie drukowanym pismem. Opis powinien zawierać następujące informacje: imię i nazwisko autora, wiek, klasę.
  7.
  8. ZASADY I SPOSÓB ZGŁASZANIA PRAC KONKURSOWYCH
  9. Prace należy składać do dnia 30 kwietnia 2024 r.do godz. 8:00  do wychowawców.
  10. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 6 maja 2024 r. Wyniki zostaną ogłoszone podczas Dnia Patrona –
    9 maja 2024 r.

11. KRYTERIA OCENY
  12. Powołana przez Organizatora Komisja zapozna się z pracami, dokona ich oceny i wybierze laureatów konkursu w trzech kategoriach wiekowych:
  • Klasa OP IV – I
  • Klasa II – III
  • Klasa IV – VI
  1. Prace zostaną ocenione według następujących kryteriów:
  • zgodność z tematem,
  • kreatywność twórcza,
  • estetyka wykonania.

1. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
  2. Prace niezgodne z regulaminem nie będą brane pod uwagę.
  3. Do każdej pracy należy dołączy oświadczenie RODO i ZGODY rodziców/prawnych opiekunów – zgodnie z załącznikiem do regulaminu.
  4. Przekazanie prac na konkurs jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczniów oraz zamieszczenie opisanych imiennie prac na wystawie pokonkursowej. Prace zgłoszone do konkursu przechodzą na własność organizatora.

Serdecznie zapraszamy uczniów klas OP IV – VI do udziału w konkursie plastycznym Hubal i jego żołnierze”.