Dodatkowe materiały do zajęć dydaktycznych

Znajdziecie tutaj materiały dodatkowe do zajęć - opublikowane na stronie internetowej są dostępne dla każdego ucznia, bez konieczności logowania i autoryzacji hasłem. Dzięki temu można do nich dotrzeć w dowolnym momencie,  wystarczy przeglądarka internetowa i dostęp do Sieci ...

Materiały dla grupy realizującej Wyzwanie Astro Pi 2023:

Materiały znajdziecie w dołączonych plikach.  Są to dokumenty tekstowe zawierające  informacji przydatne przy opracowywaniu prezentacji Projektu.

Materiał dla klasy VII - podsumowanie pierwszego bloku zajęć z mikrokontrolerami:

Materiał znajdziecie w dołączonym pliku. Jest to krótka prezentacja w formacie .PDF zawierająca najważniejsze informacje o mikrokontrolerach, a szczególnie o Raspberry Pi Pico, z którego korzystaliśmy na zajęciach.

Materiał do sprawdzianu  z informatyki, klasa VIII, marzec 2023:

Materiał do sprawdzianu znajdziecie w dołączonym pliku . Zawiera on wersję .PDF prezentacji z zajęć podsumowujących nasze spotkania z językiem Python.