Wyniki rekrutacji do klasy I Szkoły Podstawowej im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Birczy - rok szkolny 2024-2025

Na podstawie art. 158 ust. 3 ustawy z 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe Komisja Rekrutacyjna powołana przez Dyrektora Zespołu Szkół w Birczy zarządzeniem nr 5/2024 z dnia 26 lutego 2024 r., po przeprowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym informuje, że:

1. Zakwalifikowała do klasy I szkoły podstawowejna rok szkolny 2024/2025  niżej wymienionych kandydatów:

1.

Zdybel Szymon

24.

Żurowski Marcin

2. Nie zakwalifikowała do klasy I szkoły podstawowej na rok szkolny 2024/2025  niżej wymienionych kandydatów: brak.

Pouczenie:

Rodzic kandydata może wnieść do dyrektora szkoły odwołanie od rozstrzygnięcia Komisji Rekrutacyjnej, w terminie 7 dni od dnia otrzymania uzasadnienia.

Wniosek o uzasadnienie odmowy przyjęcia kandydata do szkoły składa się w sekretariacie Zespołu Szkół w Birczy w terminie 7 dni od podania do publicznej wiadomości listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych kandydatów.

3. Powyższe listy sporządzone są w porządku alfabetycznym.

4. Najniższa liczba punktów, która uprawniała do przyjęcia na II etapie rekrutacyjnym: 5 pkt.

4. Po zakończonym postępowaniu rekrutacyjnym szkoła posiada 26 wolnych miejsc.

5. Rodzice/prawni opiekunowie kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia potwierdzają wolę zapisu dziecka pisemnie składając stosowne oświadczenie. Oświadczenie to należy złożyć w sekretariacie szkoły do dnia 29 marca 2024 r.

6. Lista została przekazana do publicznej wiadomości w dniu 25 marca 2024 r.

Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej

Dyrektor Zespołu Szkół w Birczy